güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla türlü güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. Ev emniyet sisteminize gözetim kameraları ilave etmek istiyorsanız, mevcut tamamı seçeneklerden biraz gereğinden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, küçük eş araştırma ile hususi durumunuza en yarar güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz amacıyla soy gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, eksiksiz seçenekleri arama etmek ve şuurlu ancak hüküm satmak isteyeceksiniz.

Önce kablolu güvenlik kameraları okunuşu kablosuz güvenlik kameraları arasında yöntemlilik atfetmek istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. gereç kameralar çoğu kez gözetme cihazına henüz durağan birleşik bağlantıya sahiptir ve kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize veya ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu ekseri zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tüm alanlarda kameralara sabitlemek olabilir olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin çağ çağ kesintiye uğraması olabilen vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize dair düzenlilik da önemlidir. Mülkünüzün ortamında okunuşu dışında önem meydan her şeyi kaydetmelerini icap misiniz? Vandalizm için yalnız maksat olan muayyen bir kez alan var mı? Suçlara görünür ancak caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz mestur müşterek yerden gözetme yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan nezaret kameralarının türleri açısından makro benzer belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa tam renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, ehliyetli renkli güvenlik kameralarından ekseriya henüz ucuzdur. umumi yararlanma özgü iyidirler okunuşu uygun eş nicelik tafsilat görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoğu kez ilgi çekici kameralardan henüz uygun çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin kombinezon rengi gibi değersiz detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla iskenderun güvenlik kamerası birlikte, bunun çalışması hakkında bir kez erke kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici alıcı kullanmak, siyah tek ekrandan farklı sadece madde kaydetmeyecek. Bazı Web bağlantısı kameralar, aydınlatma koşullarına bağlı olarak nitelik okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, sakıt nur koşullarında gözetme yapmayı planlıyorsanız, gözetim kameralarınızı kurarken bunu hane önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. tümsek emniyet kameraları karanlıkta bol görülemez. Bu sorunu tashih etmek ve mülkünüze ekstra emniyet elde etmek ayrılmış basitçe sadece maksat gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. karışık ortamlarda çekim olmak için kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. perişanlık birleşik alanda cazibe yapmaktan farklı seçeneğiniz yoksa bunlar asistan olabilir. birtakım gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren bir kez "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize değişmeyen verdikten sonra, renkli yahut siyah beyaz tasrif gerçekleştirmek isteyip istemediğinize karar verdikten sonra, çalıştırmak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. işaret pop güvenlik kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları okunuşu mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, en yaygın okunuşu genişlik pop himaye kameralarından biridir. ekseri siyah veya beyaz olarak gelirler ve kubbeli müşterek örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kubbe bir hayli nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına nazır birinin hangi yöne alamet ettiğini tayin etmek çoğu devir zordur. Bu, daha makro tek alanı korumanıza icazet verir çünkü kimse ehliyetli olarak neden plan yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi hakkında de koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözetim kameralarının çoklukla sakıt şavk koşullarında iyi çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik emniyet kameralarıdır. Bunlar ekseriya çok uygun maliyetlidir okunuşu tasarımları onları büyük tek cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, geceleyin okunuşu sakıt ışık koşullarında yiyecek yapabilmeleri özgü kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoğu kez zat başına vandal kanıt olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, soy emniyet kameraları veya buraya yönlendirilsin konu emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken sert fazla mühim hüküm vardır. alakadar tüm faktörleri oda önünde bulundurarak okunuşu şuurlu tek seçim yaparak mevsim harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu etkili okunuşu verimkâr aynı şekilde azaltmanıza ve önlemenize muavin olacağını göreceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “güvenlik kamerası seçme rehberi”

Leave a Reply

Gravatar